درباره توسعه ابزار بازار سرمایه

"ما معتقدیم در مسیر توسعه خط پایان وجود ندارد"

شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه یک مجموعه فعال در حوزه فناوری اطلاعات است. مجموعه جوان، فعال و پرانگیزه ما از سال ۱۳۹۸ کار خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم‌افزارهای حوزه بورس و بازار سرمایه شروع کرده است.

توسعه ابزار بازار سرمایه به‌ منظور تسهیل فرآیندهای معاملاتی بازار سرمایه و ارائه خدمات به سازمان‌های فعال در زمینه مالی و بورس مانند شرکت‌های تامین سرمایه، کارگزاری‌ها، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری و … تأسیس شده است.

با توجه به مسیر پیش‌روی بازار سرمایه ایران و نیاز آن به فناوری‌های مدرن ما با استفاده از دانش فعالان در حوزه بازار سرمایه و حوزه فناوری اطلاعات، به فعالیت موثر در این حوزه پرداختیم و تاکنون چندین محصول نوآورانه را به بازار ارائه کرده‌ایم تا گامی در راستای ایفای نقش واقعی این بازار در اقتصاد کشور برداریم.

شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه با تکیه بر دانش و تجربه موسسین خود در صنعت کارگزاری و فناوری با هدف ارائه خدمات کامل به نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه در حال فعالیت است.

مجموعه ما باتوجه به تعدد نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه ایران و نیازهایی که همچنان در زمینه کیفی برای ارائه خدمات حس می‌شد، وارد صنعت OMS شد.

توسعه ابزار بازار سرمایه با تشخیص نیازهای موجود در صنعت و ارائه راهکارهایی برای رفع نیازها، توانسته به یکی از معتبرترین برندهای صنعت OMS  تبدیل گردد. 

راهکارهایی که این مجموعه برای رفع نیازها و توسعه این صنعت به کار گرفته شامل مواردی همچون حرکت بر لبه تکنولوژی، توسعه پذیری، افزایش کیفیت پاسخگویی همزمان به مشتریان متعدد، توجه به کسب و کار مشتریان و کاهش هزینه سخت افزار با تکیه بر دانش نرم افزاری است. 


اعضا هیئت مدیره

سید مصطفی نامنی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

مصطفی نامنی باتوجه به 13 سال سابقه فعالیت در صنعت کارگزاری و عضویت در کارگروه های تخصصی کارگزارن توانسته تجربیات خود را در حوزه معاملات بازار سرمایه به تیم فنی منتقل کرده و باعث مرتفع کردن نیاز ذینفعان در بازار گردد. این تجربه و همراهی باعث شده سامانه های معاملاتی این شرکت با قابلیت‌های متناسب و ظرفیت و واقعیت‌های بازار سرمایه منطبق باشد.سید حامد آجودانی
نایب رئيس هیئت مدیره

سید حامد آجودانی، مهندس نرم افزار که می توان او را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره های طراحی و توسعه نرم افزارهای بازار سرمایه شناخت. تجربیات ارزنده وی به عنوان یکی از موسسین توسعه ابزار بازار سرمایه، توانسته نقطه عطف تاسیس این مجموعه باشد. از موفق‌ترین پروژه‌های فردی حامد آجودانی می‌توان به طراحی و راه‌اندازی اولین سامانه معاملاتی مشتقه کالا در بورس کالا ایران اشاره کرد. 


حمید عابدی
رئيس هیئت مدیره

حمید عابدی با بیش از 25 سال سابقه عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های کارگزاری و تسلط بر حوزه مالی و حسابداری، با تیم توسعه ابزار همراه است. تجربه عملیاتی وی باعث شده سامانه حسابداری و مالی، پاسخگوی نیازهای به‌روز مدیران مالی صنعت باشد. 


© کپی‌رایت - توسعه ابزار بازار سرمایه