امکانات OMEX

همانطور که میدانید هر سهم یک سقف حجم مجاز سفارش دارد در صورتی که سفارش شما بیشتر از سقف حجم مجاز باشد می توانید از روش های ارسال سفارش در سامانه نوع ارسال سفارش در سامانه OMEX می تواند یکی از حالت های عادی، پیوسته و پی در پی باشد که عملکرد هر یک به شرح زیر است:
. عادی: بعد از ارسال هر سفارش، بخش معامله به حالت اولیه بر می گردد و تمامی فیلد های پر شده خالی می شوند.
. پیوسته: بعد از ارسال هر سفارش، از تعداد معامله به اندازه حداکثر تعداد مجاز قابل ارسال کاسته می شود.
. پی در پی: از ارسال هر سفارش، بخش معامله تغییر نمی کند و به.همان صورت تنظیم شده باقی می ماند.
در سفارشات باز امکان حذف و ویرایش گروهی، در سفارشات انجام شده حذف گروهی،در سفارشات پیش‌نویس حذف، ویرایش و ارسال گروهی و در سفارشات لانچر صرفا امکان حذف گروهی فراهم شده است.
در دیده‌بان کل بازار می‌توانید محتوای جدول را با فیلتر های متعدد فراهم شده مانند نوع صنعت، نوع بازار و یا وضعیت معاملات نماد تنظیم نمایید. علاوه بر دیده‌بان کل بازار شما می‌توانید دیده‌بان های دلخواه خود را نیز ایجاد کرده و در صفحه اول سامانه دیده‌بان دلخواه خود را مشاهده نمایید. نوع نمایش دیده‌بان ها را نیز می‌توانید متناسب با خواست خود در دو حالت نقشه و لیست قرار دهید.
جهت انتقال دارایی وارد منو بازار سهام شده و بر روی تغییر کارگزار ناظر کلیک نمایید و با جستجو و انتخاب نماد مورد نظر درخواست خود را ثبت نمایید. در صورتی که درخواست خود را قبل از ساعت ۱۵ روز جاری ثبت کرده باشید روز کاری بعد در غیر این صورت دو روز کاری بعد دارایی به پورتفوی شما اضافه خواهد شد.
در بخش دیده بان تکنیکال ابزار های مورد نیاز شما جهت تحلیل قرار داده شده است جهت ورود به این بخش وارد زبانه تحلیل سهام و سپس دیده بان تکنیکال شوید.
در سامانه OMEX می توانید دیده‌بان‌ها و پورتفوی را در دو حالت نقشه و لیست مشاهده نمایید. تمامی امکاناتی که در دیده بان کل بازار قرارداده شده است مانند مشاهده تمام صفحه، اعمال فیلتر های متعدد و دریافت خروجی اکسل در حالت نمایش به صورت نقشه بازار نیز در دسترس است.
در سفارشات لانچر پس از ورود اطلاعات سفارش و زدن کلیک لانچر در صورت باز بودن بازار سفارش همان موقع ارسال می شود در غیر این صورت به محض باز شدن بازار سفارش شما برای هسته معاملات ارسال می گردد.

© کپی‌رایت - توسعه ابزار بازار سرمایه